Nový zelený vlněný koberec Tippa pro váš domov – rychle načasujte nákup 195 cm verze!


Nový zelený vlněný koberec Tippa pro váš domov

Rychle načasujte nákup 195 cm verze!

Minimalisticky jednoduchý a přesto hebký a hřejivý koberec Tippa od značky Time for home rozzáří váš interiér. Značí se netradičním tvarem, díky kterému se jistě stane předmětem konverzace a ikonou vaší domácnosti.

Koberec je vyroben ze 100% vlny, spodní strana obsahuje praktickou protiskluzovou vrstvu. Díky tomu bude stabilně ležet na jakémkoliv povrchu a vy si můžete užívat jeho pohodlí bez obav z nebezpečných skluzů.

Pořiďte si koberec, který je v nabídce ve třech různých barvách. Zelená barva je pro ty, kteří chtějí do svého domova vnést spojení s přírodou a zároveň si udržet moderní vzhled. Koberec se bude náramně vyjímat před pohovkou v obývacím pokoji nebo v ložnici ve skandinávském stylu. Perfektně však zapadne i do dětského pokoje, kde se stane měkoučkou plochou pro lehké povídání nebo kreslení.

Koberec v akci

Koberec Tippa v zelené barvě

Rychlý nákup

Chcete si pořídit tento krásný a praktický kousek do vašeho domova? Sledujte odkaz: https://www.maliboo.cz/produkt/time-for-home-zeleny-vlneny-koberec-tippa-195-cm. Ušetřete čas a využijte možnosti nákupu online. Zde si můžete zvolit velikost, barvu a počet kusů, které si přejete zakoupit.

Koberec Tippa je kousek, který vám zpříjemní chvíle v obytném prostoru, zároveň se bude skvěle vyjímat a vrhne se do očí vašim návštěvám. Nečekejte a pořiďte si tento praktický a hezký doplněk, který dodá vašemu domovu na pohodlí, příjemném vzhledu a dokonale doplní stylový interiér.