Nový dekorační polštář velikosti 40/60 cm


Zamilujte se do moderního designu a úžasného pohodlí!

Váš nový ozdobný polštář od značky NOVEL má obojí. Doplněk na sedačku nebo do oblíbeného ušáku má rozměry cca 40 x 60 cm a na první pohled upoutá nápaditým vzhledem: proužky v odstínech šedé se střídají s krémovou.

Tkaný potah na zip můžete prát do 30 °C. Je tedy snadné udržovat Vaše oblíbené místo na relaxaci v čistotě.

Nezapomeňte na styl!

Pokud se snažíte o moderní design, výběr správných dekoračních prvků je naprosto klíčový. V tomto případě vás polštář s pestrými barvami uchvátí svým originálním vzhledem. Je vhodný pro domy laděné do moderního stylu, kde každý detail utváří celkový dojem.

Polštář NOVEL – ideální volba na každou příležitost!

Nemusíte se bát toho, že by dekorační polštář nebyl ideální volbou na vaše oblíbené posedy. Jeho rozměry 40 x 60 cm jsou dostatečné pro každou příležitost, kdy vyčerpáte všechny síly a potřebujete se uvolnit.

Krásný design v podobě pruhů šedé a krémové barvy Vám také dodá chuť na moderní stylové doplňky do Vašeho interiéru.

Bavte se s barvami a potěšte nejen sami sebe, ale i Vaše milované oko. Polštář NOVEL bude Váš nejlepší kamarád při relaxaci a oddychu po celý rok.

Snažíte se najít ten správný módní doplněk? Ať už zvažujete výměnu osvětlení v místnosti, polštářů, nebo jiných dekoračních prvků, vzpomeňte si na tento krásný nový polštář NOVEL. Bude se skvěle kombinovat s dalšími doplňky a potěší celkové množství barev v interiéru.

Specifikace výrobku

Polštář NOVEL je vyroben z prémiových materiálů, které jsou velmi kvalitní a odolné. Jeho vlastnosti jsou:

  • Barva: šedá
  • Složení: 30%AC 49%PES, 21%BW
  • Výška x šířka: 40/60 cm
  • Materiál potahu: tkanina
  • Potah je snímatelný a praní v pračce na 30 °C

Rozhodněte se pro nový dekorační polštář NOVEL a užívejte si jeden z nejpohodlnějších a nejstylovějších doplňků na trhu!