Luxusní stolní lampa ASIR MANAVGAT – zlatá krása pro váš interiér

Stolní lampa MANAVGAT je ideálním pomocníkem na vašem pracovním stole, při studiu nebo čtení knih. Své místo najde i na vašem nočním stolku. Tato krásná lampa vám poskytne dostatek světla a zároveň bude dokonalým doplňkem vašeho interiéru.

Polohovatelnost lampičky

Jednou z výhod této stolní lampy je její polohovatelnost. Díky tomu si můžete světlo namířit přesně tam, kde ho potřebujete. Tato funkce je velmi užitečná zejména při práci s dokumenty nebo při čtení knih.

Designová výbava

ASIR MANAVGAT se nabízí v mnoha designových a barevných provedeních. Takže nezáleží na tom, zda máte moderní nebo klasický interiér, určitě si vyberete variaci, která dokonale zapadne. Materiálem použitým pro výrobu lampy je kov a dřevo, což tuto lampu dělá mimořádně trvanlivou a kvalitní.

Pokud hledáte krásnou lampu pro váš domov a kancelář, neváhejte a zvolte si stolní lampu MANAVGAT. Tato lampa je skutečně krásná a nadčasová.

Průměr základny: 14 cm

Výška: 52 cm

Průměr víčka: 14 cm

Výška víčka: 13 cm

Průměr základní desky: 15 cm

Výška základní desky: 3 cm

Délka kabelu: 200 cm

Patice: E 27

Maximální příkon 40 W

Kód IP: IP20

ASIR Stolní lampa MANAVGAT zlata

Pokud jste se rozhodli pro tuto luxusní stolní lampu, objednejte si ji ihned na tomto odkazu. Určitě nebudete litovat tohoto nákupu a budete s ní více než spokojeni.