Žebříková knihovna VASAGLE Laida hnědá – stylové a praktické řešení pro vaši knihovnu


Nadčasový design a vintage kouzlo

Žebříková knihovna VASAGLE Laida hnědá v sobě kombinuje nadčasový design a vintage kouzlo, které obohatí každý domov. Tento stylový a praktický kus nábytku se hodí do každé knihovny, obývacího pokoje nebo pracovny.

Stabilní police

Pro maximální stabilitu jsou police upevněné pomocí šroubů v horní části knihovny tak, aby se všechny úrovně opřely o zeď pod úhlem 90 °. Díky tomu můžete být jistí, že vaše knihy nebo dekorace budou v bezpečí a nemusíte se obávat, že se celá knihovna zřítí.

Pět různých úrovní pro vaše dekorace

Knihovna má pět různých úrovní, na které můžete umístit vaše dekorace, rostliny nebo jiné předměty do celkové váhy 25 kg. Díky tomu můžete vytvořit unikátní aranžmá a přinést do vašeho interiéru osobitý nádech.

Robustní železný rám s obvodem 20 x 40 mm

Robustní železný rám s obvodem 20 x 40 mm zajišťuje dobrou údržbu a stabilitu této knihovny. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování nábytku můžete být jisti, že vám bude sloužit po mnoho let.

Specifikace:

  • Materiál: dřevotříska, železo
  • Rozměry: 64 x 34 x 186 cm (D x Š x V)
  • Vzdálenost mezi policemi: 35 cm
  • Hmotnost: 12,8 kg

Zkrátka a dobře, pokud hledáte právě takovou knihovnu, která bude nejen snadno umístěná a stabilní, ale zároveň stylová a praktická, pak je žebříková knihovna VASAGLE Laida hnědá tou pravou volbou. A navíc ji můžete zakoupit na webu Best Nábytek na adrese: https://www.bestnabytek.cz/produkt/zebrikova-knihovna-vasagle-laida-hneda.

Knihy
Knihovna

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle.