Levý šedý látkový zahradní modul Mindo 100 160 cm – komfort a styl pro vaši zahradu


Vzdušná hliníková konstrukce pro maximální pohodlí

Jedinečný zahradní modul Mindo 100 bude komfortním společníkem při chvilkách klidu a odpočinku v dlouhých letních dnech. Vzdušná hliníková konstrukce je lehkou, ale přesto odolnou a pevnou volbou, která bez problému splňuje náročné požadavky horkých letních dnů. Díky této konstrukci je tento modul velice snadno přenosný a umístíte ho kamkoli chcete.

Odolná látková čalounění Sunbrella

Sedák i opěradlo jsou čalouněné látkou Sunbrella, která je odolná vůči vodě, povětrnostním vlivům i UV záření a zachovává si stále svůj svěží vzhled. Výhodou této látky je, že se velice snadno čistí, a to i po delším používání.

Látkový zahradní modul Mindo 100

Teakové dřevo pro unikátní vzhled

Celkový design kompletuje výplň hliníkové konstrukce teakovým dřevem, kterému tento modul vděčí za svůj jedinečný vzhled. Při používání tohoto materiálu si můžete být jisti, že máte kvalitní zahradní nábytek, který si zachová svůj vzhled i při častém či dlouhodobém používání. Toto dřevo je opatřeno certifikací FSC, takže máte jistotu, že pochází z odpovědných zdrojů.

Další designové kousky ze stejné řady

Řada Mindo 100 vznikla pod taktovkou designéra Thomase E. Alkena, který si pro vás připravil další designové kousky ze stejné řady. Pokud tedy chcete mít na vaší zahradě nábytek, který skvěle ladí dohromady, je tato řada ideální volbou pro vás.

Doplněk z řady Mindo 100

Návod k použití

Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.

Isolund logo