Atraktivní oválný ubrus AmeliaHome GAIA ve světle šedé barvě o rozměrech 110×140 cm


Atraktivní oválný ubrus AmeliaHome GAIA – dokonalý designový doplněk každého interiéru

Oválný ubrus AmeliaHome GAIA ve světle šedé barvě o rozměrech 110×140 cm je ušitý ze 100% polyesteru s gramáží 150g/m2. Tento atraktivní ubrus je nejen praktickým krytem stolu, ale také vynikajícím designovým doplňkem pro vaše stolování.

Kvalitní materiál a unikátní rostlinný vzor

Materiál, ze kterého je oválný ubrus AmeliaHome GAIA vyroben, je 100% polyester s gramáží 150g/m2. Jeho povrch je navíc upraven tak, aby byl odolný vůči skvrnám a znehodnocení. To zaručuje, že bude ubrus dlouhodobě příjemný na pohled i na dotek.

Vzor na povrchu ubrusu je inspirován přírodou a umocňuje elegantní design ubrusu. Roztříštěné lístky a rostliny nás vtáhnou do světa přírodních tvarů a barev. Světle šedá barva celkově dodává ubrusu neutrální a příjemný dojem.

Oválný tvar ubrusu AmeliaHome GAIA mu dodává jedinečný charakter. Vhodný je pro kulaté i oválné stoly a jeho rozměry 110×140 cm jsou ideální pro menší až střední stoly.

Doporučení pro údržbu ubrusu AmeliaHome GAIA

Pro zachování krásného vzhledu ubrusu AmeliaHome GAIA doporučujeme ho prát v pračce při teplotě do 30°C. Nepoužívejte bělidla a nesušte v sušičce. Pokud je nutné ubrus žehlit, dejte si pozor na teplotu, kterou používáte. Maximální teplota, kterou by měl být ubrus žehlen, je 150°C.

Oválný ubrus AmeliaHome GAIA je dílem světoznámého výrobce AmeliaHome a je součástí jejich kolekce GAIA. Pro milovníky moderního designu doporučujeme nahlédnout na celou kolekci GAIA a vybrat si další předměty, které dokáží dokonalé propojit váš interiér s přírodou.

Přidejte tento dokonalý kousek do svého domova a užijte si neopakovatelné a pohodlné stolování s oválným ubrusem AmeliaHome GAIA ve světle šedé barvě o rozměrech 110×140 cm.

Oválný ubrus AmeliaHome GAIA ve světle šedé barvě o rozměrech 110×140 cm

oválný ubrus AmeliaHome GAIA

Objevte krásu přírody v domácím prostředí s oválným ubrusem AmeliaHome GAIA v originálním rostlinném designu a přidejte tak do svého interiéru moderní a vkusný kousek, který pozvedne stolování i váš domov na vyšší úroveň.