Jak vytvořit bezpečnou, praktickou a stylovou dětskou polici pro vaše malé miláčky?


Bezpečnost je na prvním místě

Bezpečnost je pro děti velmi důležitá, zejména když jde o různé kusy nábytku, kam si mohou něco uložit nebo dokonce na ně vylézt. Proto je důležité, aby byla police stabilní a nerušila dítě při hře. Kromě toho můžete umístit police na otevřené místo, kde ho dítě bude mít stále na očích a nehrozí, že by si na něm mohlo ublížit.

Praktičnost je důležitá

Praktičnost poliček se odvíjí hlavně od toho, co se na ně má ukládat. Pokud máte dítě, které má rádo knihy a malé hračky, je fajn, když bude police obsahovat i uzavřené police nebo zásuvky. Naopak, pokud chcete ukládat větší hračky, může být police bez překážek a s dostatkem prostoru pro větší objekty přesně to, co vaše dítě potřebuje.

Stylový nábytek pro celou rodinu

Stylovost má v domácnosti také svoje místo. Když si bude slečna nebo paneček ukládat věci na police, je fajn, když jim bude vyhovovat celkový styl pokoje. To znamená volit barvy a zdobné prvky podle tématu pokoje. Zarámování police na zeď je také důležité, stejně jako použití odpovídajících šroubů a ostrými hrany potažení speciálnímu lepidlem. Pokud nejste si jisti, jakou stylovou linii zvolit, můžete se poradit s odborníky na mapapecovatelskychsluzeb.cz

Vyberte si správné rozměry

Rozměry police si pečlivě promyslete. Pokud máte malé prostředí, vyberte police menší. Když máte větší pokoj se širokou volnou stěnou, volte police větší. Chcete-li police umístit na nižší úroveň, kde k nim vaše dítě může snadno přistoupit, volte nižší police.