Novinka: Stropní svítidlo TooLight Regi 20 cm v zlatém provedení


Maximální pozornost věnovaná detailům

Moderní stropní svítidlo vyrobené s maximální pozorností věnované detailům. Styl, ve kterém bylo svítidlo vytvořeno, bude ideální pro moderní, industriální nebo půdní styl. Pokud hledáte něco, co vašemu domu dodá značnou dávku modernosti, stropní svítidlo TooLight Regi 20 cm v zlatém provedení rozhodně není špatnou volbou.

Pro výrobu lampy bylo použito nejkvalitnější sklo a ocel, která byla v další fázi výroby několikrát pokryta vrstvou antistatického smaltu. To vytvořilo dokonalý povrch odolný proti poškrábání a oděru nebo mechanickému poškození. Bez obav se tak můžete těšit z nádherné lampy, která bude vydržet mnoho let a zaujme všechny, kdo se k ní přiblíží.

Jeho povrchová úprava se skleněným stínidlem a kovovým vnitřkem dodává lampě moderní vzhled. Když svítí, jeho průhlednost a kovová síť uvnitř poskytují zajímavý a neobvyklý efekt. A když zapnete správný světelný zdroj, dokáže se stropní svítidlo stát dominantním prvkem v obývacím pokoji, kuchyni či jinde.

Specifikace

  • Závit: E27
  • Světelný zdroj není součástí výrobku
  • Průměr stínidla: 20 cm
  • Výška: 20 cm
  • Délka kabelu: 60 cm

Stropní svítidlo TooLight Regi 20 cm v zlatém provedení si můžete zakoupit jednoduše a rychle na https://www.naradi-cz.cz/produkt/toolight-stropni-svitidlo-regi-20-cm-zlate.

Stropní svítidlo TooLight v akci

Povšimněte si úchvatného designu svítidla, které vypadá skvěle v každém interiéru. Ať už jste fanoušky moderního nebo industriálního stylu, toto svítidlo vám bude svitit po mnoho let, aniž byste museli řešit jeho kvalitu či odolnost.