MT Matrace VALENCIA s paměťovou pěnou: vysoce kvalitní volba pro zdravý spánek

Spánek je základním pilířem pro zdravé fungování těla i mysli. Pro svůj dobrý spánek si vybírejte kvalitní matrace jako je například MT Matrace VALENCIA s paměťovou pěnou.

Pěnová matrace vyrobená z odolné a studené HR pěny

HR pěna – zkráceně High Resilience pěna, je pěna vyráběna za studena, kde při procesu výroby vznikají otevřené póry, které napomáhají k vysoké prodyšnosti. Tato pěna byla vyvinuta speciálně pro výrobu matrací. Její předností je životnost, komfortnost, tvarovací účinky a prodyšnost. Nejčastěji tuto pěnu potkáte jako nosnou pěnu pod pěnou paměťovou nebo jako zónovou či profilovanou matraci.

Matrace ze studené pěny jsou vyráběny bez použití formaldehydů a dalších chemických látek. Matrace ze studené pěny se pružně přizpůsobí každému pohybu. Díky těmto vlastnostem poskytují matrace z HR pěny absolutní komfort a pohodlí.

Doporučený produkt: MT Matrace VALENCIA s paměťovou pěnou 160×200 cm, 19 cm, H3

Výhody matrace ze studené pěny

Mezi hlavní výhody matrace ze studené pěny patří:

  • Maximální úleva pro svaly a klouby – HR pěna dokáže uvolnit napětí v svalstvu a kloubech a tím pomoci kvalitnímu spánku.
  • Zajištěna adekvátní cirkulace vzduchu – otevřené póry v HR pěně umožňují průchod vzduchu a tím zabezpečují prodyšnost matrace.
  • Správná podpora a přizpůsobení tělu – studená pěna se dokáže přizpůsobit každému tvaru těla a dokáže nabídnout adekvátní podporu pro každou část těla.

Vlastnosti této matrace

Tento model matrace VALENCIA je vyroben z odolné a studené HR pěny a je doplněn o paměťovou pěnu. Další vlastnosti této matrace zahrnují:

  • Potah matrace je plnohodnotně snímatelný pomocí ZIPu. To znamená, že ho můžete jednoduše sundat a vyprat.
  • Matrace má ortopodické vlastnosti prospěšné pro náchylnou páteř. To znamená, že dokáže správně podpořit páteř a tím snižuje riziko vzniku bolesti zad.
  • Matrace má kanálky pro přísun vzduchu a větrání, nehrozí tvorba vlhkosti a plísně. Díky tomu zůstává matrace zdravá a bez nežádoucích látek jako jsou plísně