Stylová komoda RTV TOLEDO TL41 v bílém lesku od MEBLINE


Rozměry:

Šířka: 159cm

Výška: 48cm

Hloubka: 39cm

Specifické informace:

Barevné provedení: Bílý / Bílý Lesk (2498DW41)

Materiál: Čelo: MDF 18mm + membrána Korpus: laminovaná deska 15mm

LED osvětlení: Za příplatek

Tato stylová komoda RTV TOLEDO TL41 v bílém lesku od společnosti MEBLINE je dokonalým doplňkem každé moderní domácnosti. Je velmi prostorná a nabízí dostatek místa pro uložení všech vašich zařízení, které souvisejí s televizí a zvukovými systémy. Pokud hledáte komodu RTV, která bude skvěle vypadat a zároveň bude praktická, pak je to správná volba pro vás.

Bílý lesk dává této komodě elegantní vzhled a skvěle komplimentuje ostatní moderní nábytek v pokoji. Kromě toho, čelo komody je vyrobeno z kvalitního MDF s membránou a korpus má laminovanou deskou s tloušťkou 15mm, což zajišťuje pevnost a stabilitu nábytku.

Komoda RTV TOLEDO TL41 je ideální pro ty, kteří si chtějí užívat své oblíbené filmy a seriály v pohodlí vlastního domova. Pokud si přejete, můžete si také doplnit LED osvětlení pro ještě kouzelnější atmosféru.

Záruka na tento produkt je 24 měsíců, takže se nemusíte obávat, že by nábytek nevydržel. Pokud byste rádi viděli nábytek, který se bude perfektně hodit s touto komodou, můžete si prohlédnout další nabídky společnosti HELVETIA.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost a pořiďte si stylovou komodu RTV TOLEDO TL41 v bílém lesku od MEBLINE. Klikněte zde pro více informací.