Zlaté kulaté zrcadlo Zahrah 60 cm od Nordic Living: ideální doplněk pro moderní interiér

Stylové závěsné zrcadlo Zahrah od značky Nordic Living zaujme svým výrazným zlatým rámem. Kovový rám ve zlaté barvě vnese do vašeho domova dotek osobité elegance a ozvláštní tím jakékoli zákoutí vašeho domova. Zrcadlo se snadno zavěsí a perfektně se hodí do moderních, ale i klasických interiérů.

Zlaté kulaté zrcadlo Zahrah

Zlatý rámovaný design

Zlatý kovový rám je klíčovým prvkem této krásné dekorace. Rám je vyroben z kvalitního kovu, což zajišťuje jeho dlouhou životnost. Tento závěsný dekorativní kousek má průměr 60 cm, což z něj dělá dostatečně velkou a doplňuje tak jakékoli interiéry, od ložnic a obývacích pokojů až po koupelny a kuchyně.

Zrcadlo s praktickým zavěšením

Zrcadlo Zahrah má praktické zavěšení, které vám umožní snadné a rychlé zavěšení na stěnu a jeho fixaci. Díky tomu se nemusíte obávat o jeho bezpečné použití a můžete se tak plně soustředit na jeho využití jako dekoračního předmětu a případně i na jeho praktickou funkci.

Snadná údržba

Pro zachování krásného vzhledu a dlouhodobou životnost zrcadla Zahrah od Nordic Living doporučujeme čistit ho pouze hadříkem z mikrovlákna namočeným ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Během čištění je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.