Rohová sedací souprava BRETAN – luxusní 4+0 v provedení pravá růžová 40

Rohová sedací souprava BRETAN je ideálním řešením pro ty, kteří hledají nejen kvalitní, ale i stylový nábytek pro svůj obývací pokoj. Tento model nabízí nejen dostatek místa k relaxaci, ale i mnoho funkcí pro vaše pohodlí.

Moderní design

Sedací souprava BRETAN má moderní a nadčasový design, který zapadne do každého interiéru. Jeho čisté linie, jednoduchý styl a vkusná pravá růžová barva vytvářejí dokonalý celek, který přiláká pozornost každého návštěvníka.

Rohová sedací souprava BRETAN

Provedení LUKSÓ 40

Rohová sedací souprava BRETAN je vyrobena z kvalitních materiálů a nabízí vysokou odolnost a dlouhou životnost. Díky provedení LUKSÓ 40 si můžete být jisti, že investujete do nábytku, který vám bude sloužit po mnoho let.

Detail sedací soupravy BRETAN

Extra pohodlí

Rohová sedací souprava BRETAN je vybavena otomanem a nastavitelnými zádovými opěrkami, což zabezpečí vaše extra pohodlí při relaxaci. Díky tomu si můžete vybrat nejen polohu, ale i velikost, která vám bude vyhovovat nejvíce.

Sedací souprava BRETAN s otomanem

Rohovou sedací soupravu BRETAN v provedení LUKSÓ 40 v pravém růžovém provedení si můžete objednat zde: https://www.crosta.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-bretan-prave-provedeni-provedeni-lukso-40