Černá plastová jídelní židle LABEL51 Luca: skvělý design a pohodlí pro každou kuchyň!

Jídelní židle Luca od značky LABEL51 se pyšní elegantními křivkami a pohodlnými opěrkami. Její sedák je vyroben z odolného polypropylenu, který si pro jeho snadnou údržbu zkrátka zamilujete.

Pokud hledáte zajímavý doplněk pro vaši kuchyni, může být židle Luca tou pravou volbou pro vás. Díky jídelní židli Luca se vám podaří vytvořit skvělou atmosféru při společném rodinném jídle nebo při posezení s přáteli.

Praktické využití v interiéru i exteriéru

Právě díky použitému materiálu se židle hodí nejen pro vnitřní použití, kdy stylově oživí jídelní stůl, ale také pro použití venku. Tam ji můžete umístit do altánu, pod pergolu i na terasu – bude skvělým společníkem pro posezení u grilování.

Vyberte si z široké palety barevných provedení, z čehož můžete u stolu kombinovat a v interiéru tak navodit veselou a hravou atmosféru.

Minimální objednatelné množství jsou dva kusy

Pokud jste se rozhodli pořídit si židli Luca od značky LABEL51, mějte na paměti, že minimální objednatelné množství jsou dva kusy. Takže pokud chcete mít u jídelního stolu nové židle pro celou rodinu, objednejte si minimálně dvojici.

Pro jednoduchou objednávku klikněte na odkaz. Tento odkaz vás přenese přímo na stránky, kde si můžete objednat židli Luca v provedení, které se vám nejvíce líbí.

Černá plastová jídelní židle LABEL51 Luca

Užijte si stylem a pohodlím. S jídelní židlí Luca od značky LABEL51 to půjde jako po másle!