Béžová sametová krása do jídelny: MICADONI TANAMI!

Pohodlně se usaďte do jídelní židle Tanami od značky MICADONI. Zaoblená pevná záda ve spojení s područkami poskytují kvalitní komfort, který je podtržen kovovou, zlatě lakovanou podnoží. Ta zaručuje stabilitu a dodává sedacímu prvku nadčasový vzhled. Své uživatele si však získá i svým příjemným, sametovým čalouněním. Elegantní židle Tanami je nabízena v řadě barevném provedení, která hravě promění váš jídelní kout či kavárnu ve stylový interiér.

TIP K ČIŠTĚNÍ: Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Barevná paleta pro vaše potřeby

Značka MICADONI vám nabízí židli Tanami v řadě barevných provedení. Kromě klasické béžové barvy si můžete vybrat i tmavě šedou, zelenou, modrou, černou, světle růžovou nebo světle modrou. Každá barva krásně doplní vaše zařízení a okamžitě vašemu interiéru dodá nadčasový nádech.

Béžová sametová jídelní židle

Zakoupením konkurenci předejdete

Pokud jste si zamilovali židli Tanami a rozhodli jste se ji zakoupit, měli byste se pospíšit. MICADONI je oblíbenou a vyhledávanou značkou a vaše oblíbená barva by se mohla velmi rychle vyprodat. Navíc, pokud budete nakupovat u nás, získáte další speciální výhody. Gyártó

Nyní přichází ta nejlepší zpráva pro vás a vaše peněženku. Prodáváme totiž židli Tanami za opravdu skvělou cenu. A navíc poskytujeme dopravu zdarma po celé České republice. Tak neváhejte a objednejte si svou béžovou sametovou jídelní židli Tanami od značky MICADONI právě teď. Vaše budoucí hosté jistě zůstanou ohromeni.

Několik židlí Tanami ve stylovém interiéru