Béžová pohovka Kave Home Cailin s výpletem – dokonalý prvek pro vaše interiéry!

Designová pohovka Kave Home Cailin zaujme na první pohled svým nevšedním vzhledem. Subtilní opěradlo a područky jsou opleteny pleteným vláknem v béžové barvě a v kombinaci s bíle lakovanou galvanizovanou ocelovou podnoží vytváří jedinečný kontrast, který do vašeho interiéru vnese nádech moderních trendů a svěží španělský design.

Béžová pohovka Kave Home Cailin s výpletem

Pohovka pro každé prostředí

Příjemným bonusem je čalouněný sedák, který nejen, že je odolný vůči vodě, ale také je odnímatelný. Pohovku lze použít také v krytém exteriéru díky její odolnosti vůči korozi a UV záření. Protože je pohovka designová, lze ji snadno využít v každém interiéru. Prostředí, kde se bude pohovka nejvíce hodit, jsou především ty moderní, kde bílá, béžová, světle šedá a další kombinace světlých barev vládnou interiéru.

Béžová pohovka Kave Home Cailin s výpletem

Pohovka a další prvky z řady Cailin

Zkombinujte více prvků z řady Cailin a vylaďte svůj vysněný domov! Pohovku lze snadno doplnit dalšími prvky, jako jsou polštáře, křesla nebo dokonce celé sestavy, které vytvoří harmonický celek a domov vám zpříjemní. Tuto pohovku lze koupit na adrese nabytekprehledne.cz, kde najdete i další produkty z řady Cailin a můžete si vytvořit interiér, který vám bude vyhovovat.

Upozornění na použití

Doporučujeme používat pohovku pouze v krytém exteriéru, protože v případě použití v nekrytém, doporučujeme nábytek alespoň přikrýt. Na adrese nabytekprehledne.cz najdete další informace o použití tohoto produktu.