Nádherný boxspring PILANSI v hnědé látce rozměru 180×200

Postel boxspring 180×200 cm je pro mnoho lidí tou nejlepší volbou, pokud chtějí vysoký komfort v oblasti spánku. Boxspringové postele se totiž vyznačují vysokou měkkostí a pružností, kterou docílí díky svému speciálnímu stavebnímu systému. Boxspring postele obsahují tři vrstvy, a to základ, matraci a topper. Základ tvoří pevný a stabilní rákosový rošt s integrovanými bonellovými pružinami. Na něj následně přichází speciální matrace, která se opírá o bonelové pružiny v základu. A konečně na matraci se klade vrstva – topper, který zajišťuje dokonalý spánek s maximálním pohodlím.

V ceně postele je topper

Tento nádherný boxspring PILANSI v hnědé látce rozměru 180×200 se dodává včetně topperu, takže si můžete být jisti, že budete mít vysoký komfort spánku. Navíc, má tato postel úložný prostor, který vám zajistí uložení nejrůznějších věcí, které potřebujete mít v blízkosti.

Potahová látka: Berlin 03 = hnědá

Boxspring PILANSI v hnědé barvě je pokryt potahovou látkou o čistém a jemném povrchu struktury s vlákny, které snadno kopírují pohyb těla během spánku. Látky Berlin jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vysokým nárokům na trvanlivost a odolnost proti poškození.

Rozměry (šxhxv): 185 x 210 x 54/124 cm

Boxspring PILANSI v rozměru 180×200 cm má celkové rozměry 185 x 210 x 54/124 cm. Tyto rozměry jsou výsledkem špičkového stavebního systému zedeného z dvou boxspringových rámu, které jsou propojeny specializovaným systémem. Navíc, postel obsahuje robustní nožky o výšce 3 cm, které zajišťují pevný stoj v každé situaci.

Ložná plocha (šxh): 180 x 200 cm

má ložnou plochu o velikosti 180 x 200 cm, což zajišťuje dostatek prostoru pro dokonalý spánek. Ložná plocha je tvořena pevným a kvalitním bodovým roštem, který je opatřen bonellovými pružinami, které zajišťují potřebnou flexibilitu a pružnost.

Materiál: – bonellové pružiny – nožky vysoké 3 cm

Boxspring PILANSI disponuje duplicitním rámovým systémem, který propojuje dva boxspringové rám, podpírané vnitřními žebry, vytvářejícími silný a stabilní základ pro celý rozměr postele. Bonellové pružiny v tomto základu zajišťují potřebnou pružnost a ochranu, kterou potřebujete pro dokonalý spánek. K tomu přidávejte stejně kvalitní materiál, tím pádem celou postel udržíte v perfektním stavu po několik let.

Další fotografie postele jsou pouze ilustrační (jiná barva)!

Tato nádherná postel boxspring 180×200 cm v hnědé látce rozměru 180×200 cm se dodává včetně topperu a úložného prostoru, v celkovém množství barvy Berlin. Na přiložených obrázcích si můžete prohlédnout vlákna a zrnitost povrchu, stejně jako jedinečnou strukturu povrchové látky. Obrázky však pouze slouží k ilustraci, reálné provedení hnědé verze si můžete prohlédnou pouze na osobní prohlídce, případně zakoupit v našem e-shopu.

Dodání v demontu

Tento nádherný boxspring PILANSI v hnědé látce rozměru 180×200 se dodává v demontovaném stavu, takže si jej bude muset zákazník sám složit a umístit na připravené místo. Všechny potřebné díly a návod k montáži jsou součástí dodávky.

Zakoupit tuto nádhernou postel můžete přímo na našem e-shopu, kde si můžete vybrat z mnoha různých variant. Tuto verzi hnědé látce garantujeme jako perfektní volbu pro všechny, kteří hledají luxusní a kvalitní postel pro svůj dokonalý spánek.

Boxspring PILANSI v hnědé látce
Detail boxspring PILANSI v hnědé látce
Ložná plocha boxspringu PILANSI v hnědé látce 180x200cm

Pro více informací navštivte naše stránky na webu DesignPublikováno vDesign