BIM model obývací stěny DIANA v bílém matu a lesku

Obývací stěna DIANA je jedinečným kouskem nábytku, který se stane středobodem každého obývacího pokoje. Vyrábí se v moderním BIM modelu, což zaručuje perfektní detaily a kvalitní zpracování. Stěna nabízí televizní stolek, nástěnnou poličku a skříňku, prostornou komodu. Stěna je v provedení bílý lesk, je velmi elegantní a rozzáří každý interiér.

Nadčasový design

Stěna DIANA kombinuje moderní design s praktičností, což z ní dělá neuvěřitelným kouskem nábytku. Bílé provedení nese prvky lesku, které z ní dělají elegantní a přitažlivý kus nábytku. Štíhlé tvary se snoubí s kvalitním zpracováním a materiály, což zaručuje, že stěna bude vypadat skvěle po mnoho let.

Prostornost a kvalita

Stěna DIANA je velmi prostorná a poskytuje mnoho úložného prostoru pro vaše věci. Prostorově ji lze snadno využít a kombinovat s ostatním nábytkem v místnosti. Vyrobena je z odolných materiálů, které jsou odolné vůči poškození a snadno se udržují. Stěna také nabízí možnost snadného uspořádání a organizace vašeho interiéru, díky čemuž vždy bude vypadat přehledně a útulně.

Rozměry:

Nástěnná skříňka: 40 x 110 x 30 cm

Komoda: 80 x 112,5 x 37 cm

Nástěnná polička: 90 x 40 x 19,5 cm

Televizní stolek: 130 x 32,5 x 44 cm

Pokud hledáte moderní a velmi praktický kus nábytku pro vaše obývací pokoje, stěna DIANA v bílém matu a lesku je pro vás tou správnou volbou. Více informací o produktu najdete na Brega.cz

BIM model obývací stěny DIANA

Detail skříňky obývací stěny DIANA

Detail prostorné komody obývací stěny DIANA

Detail televizního stolu obývací stěny DIANA

Jedná se o doporučený produkt pro ty, kteří chtějí nejenom jedinečný design, ale i praktický kus nábytku, který nabízí mnoho úložného prostoru. S jeho pomocí si můžete snadno a rychle uspořádat váš obývací pokoj, díky čemuž vám bude vždy příjemné a útulné.