Konferenční stolek NUGUSO dub/bílá – elegantní doplněk vaší kanceláře nebo obývacího pokoje

Konferenční stolek NUGUSO je multifunkční a nabízí hned dva stolky různých rozměrů i dekorů. Tento kus nábytku je perfektním doplňkem jak do kanceláře, tak i do obývacího pokoje. Jeho elegantní vzhled dodá vašemu interiéru na profesionalitě a stylu.

Dvě varianty k dispozici

Konferenční stolek NUGUSO je k dispozici ve dvou variantách – dub/bílá a dub/černá. Oba styly jsou moderní a svěží, snadno seskládatelné a skvěle se hodí k ostatnímu nábytku. NUGUSO je víceúčelový stolek – můžete ho použít jako stůl pro práci, nebo jako konferenční stůl pro schůzky s klienty.

Konferenční stolek NUGUSO

Kvalitní materiály pro dlouhou životnost

Konferenční stolek NUGUSO je vyroben z kvalitního materiálu, který mu zaručuje dlouhou životnost. Dubové dřevo dodává vzhledu velkou noblesu, což je skvělé pro vaše podnikání či pro osobní interiér. Bílé nebo černé nohy jsou vyrobeny z ocelových tyčí, což zajišťuje pevnost a stabilitu.

Konferenční stolek NUGUSO - detail nohy

Další výhodou je fakt, že stoly jsou snadno seřídit podle vašich potřeb. Rozměry stolů jsou 65,5 x 30 x 56 cm a 55,5 x 25 x 46 cm.

Bezpečnost a spolehlivost

Při navrhování konferenčního stolku NUGUSO byla kladená velký důraz na bezpečnost a spolehlivost. Díky výrobnímu procesu a technologiím, které je používají, je stůl odolný a stabilní, takže nemusíte mít obavy z pádu vaší techniky nebo notebooku.

Nábytkové kousky, které vytváří skvělou atmosféru a profesionální prostředí, jsou pro vaše podnikání velmi důležité. Konferenční stolek NUGUSO je skvělým doplňkem do vašeho interiéru a mohou posloužit i jako dekorativní funkce.

Přemýšlíte o tom, že byste si pořídili konferenční stolek NUGUSO? Navštivte stránky esrom.cz a kupte si tento skvělý kousek nábytku ještě dnes!

Koupit konferenční stolek NUGUSO