Mondex Dekorativní podnos MONA: Krásná a praktická příručka pro vaše jídla v růžovém/modrém designu s rozměry 40,5 x 31 cm

Udělejte dojem na své hosty a servírujte stylově s tímto moderním dekorativním podnosem. Pokud hledáte praktický pomocník pro vaše každodenní jídla či hostiny, tak vám představujeme Mondex Dekorativní podnos MONA. Tento podnos se skvěle hodí k podávání teplých i studených pokrmů, jako jsou například pečené maso, různé druhy sýrů, ovoce a zelenina, dezerty nebo různé druhy nápojů.

Krásné barvy a moderní design

Tento dekorativní podnos je k dispozici v krásných růžovém a modrém provedení. Oba designy jsou v posledních letech velice populární a lehce se kombinují s ostatními doplňky a nádobím. Díky svému jednoduchému, ale modernímu vzhledu, bude tento podnos skvěle vypadat na každém stolu.

Rozměry a materiál

Rozměry tohoto dekorativního podnosu jsou 40,5 x 31 cm, což z něj činí dostatečně velkou plochu pro podání jídla nebo nápojů. Podnos je vyroben z kvalitního plastu, který je velmi odolný a snadno se udržuje. Díky tomu budete mít jistotu, že vám podnos bude sloužit mnoho let.

Vyjádřete kreativitu s Mondex Dekorativním podnosem MONA a vytvořte dokonalou dekorativní kompozici, kterou můžete prezentovat na svých slavnostních akcích nebo prostě využijte jako krásný a praktický pomocník pro každodenní jídla u vás doma.

Jednoduchá údržba

Aby vám Mondex Dekorativní podnos MONA sloužil dlouhodobě, je potřeba ho pravidelně udržovat a čistit. Vše, co potřebujete, je mírný čisticí prostředek a jemná houba či hadřík na odstranění nečistot. Po použití podnos jednoduše omyjte a osušte.

Zakoupit si tento kvalitní dekorativní podnos můžete na stránkách srovnavacnabytku.cz. Výhodou této e-shopové stránky jsou nejen výhodné ceny, ale také rychlá a spolehlivá doprava. Nákup prostřednictvím této stránky je rychlý, snadný a bezpečný.

Mondex Dekorativní podnos MONA

Tento podnos je velmi praktický a skvěle se hodí pro každou příležitost. Nejenže usnadní transport potravin a nápojů z kuchyně na stůl, ale také bude působit jako moderní doplněk vašeho interiéru. Pokud chcete svým hostům připravit naprosto nezapomenutelný zážitek, uzavřete svou večeři podáním jídla na Mondex Dekorativním podnose MONA.

Růžový Mondex Dekorativní podnos MONA
Modrý Mondex Dekorativní podnos MONA