Modrá dětská židle Keter – pohodlné a bezpečné sezení pro vaše dítě

Dopřejte svým dětem pohádkový prostor pro jejich hry a kreativitu. To už po léta zajišťuje značka Curver, která vyrábí produkty z kvalitních a odolných materiálů a s úctou k přírodě.

Curver je část skupiny Keter, která se zaměřuje na produkci doplňků do domácnosti, které vám usnadní a zkrášlí život. Zároveň designéři dbají na to, aby veškerá výroba byla udržitelná a šetrná k přírodě formou recyklovaných materiálů a technik, které neničí životní prostředí.

Keter – průkopník v oblasti recyklace a udržitelnosti

Firma Keter je průkopníkem v oblasti ekologické výroby, kdy se snaží minimalizovat její dopad na životní prostředí. Její výrobky v sobě kombinují funkčnost a design, a to s ohledem na šetrnost k přírodě. Využívá nejnovější technologie a způsoby na zlepšení udržitelnosti. Jednou z unikátních výhod produktů Keter je, že jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů a zároveň je možno je opakovaně recyklovat, aniž by ztratily svou kvalitu.

Modrá dětská židle Keter

Modrá dětská židle Keter je nejen krásným a stylovým doplňkem pro dětské pokoje, ale také velmi praktickou volbou pro rodiče. Židle má ergonomický tvar a zdravotní certifikaci, takže nebude způsobovat žádné zdravotní problémy vašim dětem ani vyčerpání, při delším sezení. Židle má antiskluzovou úpravu a speciální držadla, která zajistí, aby se děti bezpečně držely a setrvávaly v místě.

Zdroj: https://www.bestnabytek.cz/produkt/modra-detska-zidle-keter

Modrá dětská židle Keter

Zdroj: Pixabay

Díky své malé váze mohou být modré dětské židle Keter snadno přemístěny a umístěny kamkoli. Jsou vyrobeny z odolného, ale přitom lehkého plastu, což z nich dělá skvělou volbu pro dětské pokoje, ale i pro terasy či zahrady. Plastový materiál zároveň umožňuje jednoduché čištění a také jejich dlouhou životnost.

Keter

Zdroj: Pixabay

Vyberte si modrou dětskou židli Keter

Pokud hledáte skvělý doplněk do dětského pokoje, modrou dětskou židli Keter jistě neopomenete. Je to skvělá volba nejen pro vaše děti, ale i pro vás, jako rodiče. Díky své nízké váze a antiskluzové úpravě zajistí bezpečné sezení a pohodlí.

Nenechte své děti sezení na nekvalitních a neergonomických židlích nebo na zemi a dejte jim prostor pro seberealizaci a kreativitu s modrou dětskou židlí Keter.